KYOCERA AVX W3A4YC153MAT2A
Cap Ceramic Array 0.015uF 16V X7R 20% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页3 年前
_legacy Avnet
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-09-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXW3A45C153KAT2A
Cap Ceramic Array 0.015uF 50V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
Yageo GroupCA064X153K1RACTU
Cap Ceramic Array 0.015uF 100V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
描述
Array/Network Capacitor, 16V, X7R, 0.015uF, Surface Mount, DIP8
Ceramic Capacitor Array; Capacitor Type:Chip Array; Capacitance:0.015µF; Capacitance Tolerance:± 20%; Voltage Rating:16VDC; Capacitor Dielectric Type:Multilayer Ceramic; Package/Case:0612; Termination Type:SMD ;RoHS Compliant: Yes