Yageo Group CA064X153K1RACTU
Cap Ceramic Array 0.015uF 100V X7R 10% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 125C T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet19 页2 年前
element14 APAC
Farnell
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2016-03-30
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
KYOCERA AVXW3A45C153KAT2A
Cap Ceramic Array 0.015uF 50V X7R 10% 0612 SMD 4 Capacitor 125°C Paper T/R/Embossed T/R
描述
Cap Ceramic 0.015uF 100V X7R 10% SMD 0612 125°C Plastic T/R
CAP ARRAY, 0.015UF, 4ELEMENT, 100V, 0612; Capacitance: 0.015µF; Capacitor Case Style: 0612 [1632 Metric]; Voltage Rating: 100V; No. of Elements: 4 Element; Capacitor Terminals: SMD; Product Range: CA Array Series; Capacitance