KYOCERA AVX VJ13PC0300KBA
TVS Varistor, 30 VDC, Standard PC, 73 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet12 页4 年前
Datasheet3 页17 年前
Newark
Factory Futures
Future Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.40%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Resistance
Mount
Surface Mount
Surface Mount
Case/Package
1210
Termination
SMD/SMT
SMD/SMT
Number of Turns
Tolerance
10 %
Power Rating
Composition
Temperature Coefficient
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2002-03-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV39ZA1P
ZA Series 31 VDC 25 V RMS 79 V Clamp 250 A 1100 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV39ZT1P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 250A, disc 7mm, RoHS
LittelfuseV39ZS1P
Metal Oxide Varistors 25V, 250A, 1100pF
PanasonicERZ-V05D390
METAL OXIDE VARISTOR 700PF 1A, CLAMPING 86V, VARISTOR 39V
PanasonicERZ-V05D330
V Series Ø5 mm 20 VAC/26VDC 33 V Straight Radial Transient Surge Absorber
KYOCERA AVXVC121030H620RP
TVS Varistor, 21 VAC, 30 VDC, TransGuard, 67 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
描述
VJ13 Series 60 VDC 73 V Clamp 28 A 1.15 pF Surface Mount Multilayer Varistor
39V 280A 1 35V 43V 30V 21V 1.2J 1nF@1kHz 1210 3.2mm*2.5mm*1.7mm
Var MLV 21VAC/30VDC 280A 39V 1210 SMD T/R
Varistor, 30V, 1.2J, Surface Mount