KYOCERA AVX VG181256U111DP
TVS Varistor, 40 VAC, 56 VDC, TransGuard, 110 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Datasheet2 页4 年前
element14 APAC
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-85.05%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Var MOV 40VAC/56VDC 500A 68V 1812 SMD T/R
PanasonicERZV07D560
ZNR SERIES METAL OXIDE VARISTOR 1.5NF 2.5A, CLAMPING 110V, VARISTOR 56V
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 45V, 5.4J, Through Hole Mount
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 2.4nF 5A; Clamping 110V; Varistor 56V
LittelfuseV56ZA3P
ZA Series 45 VDC 35 V RMS 110 V Clamp 500 A 1800 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV56ZT3P
ZA Series - Low to Medium Voltage Radial Leaded Varistor, 500A, disc 10mm, RoHS
描述
68V 500A 1 61.2V 748V 56V 40V 4.8J 800pF@1kHz 1812 4.5mm*3.2mm
110V 800pF@1kHz 4J 40V 56V 68V 500A 1812 Varistors ROHS
VARISTOR, MULTILAYER, 56VDC, 110V, 1812
Varistors 40VAC 56VDC 4.8J 800pF 68 V 110V
VARISTOR, MULTILAYER, 56VDC, 110V, 1812; Voltage Rating VAC:40V; Voltage Rating V DC:56V; Product Range:TransGuard Series; Clamping Voltage Vc Max:110V; Varistor Case Style:1812 [4532 Metric]; Varistor Type:Multilayer Varistor (MLV);RoHS Compliant: Yes