EPCOS B72210S0350K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 2.4nF 5A; Clamping 110V; Varistor 56V
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Ciiva
Newark
element14 APAC
3 个月趋势:
+51.96%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72210S0350K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SIOV METAL OXIDE VARISTOR Varistor, 45V, 5.4J, Through Hole Mount
PanasonicERZ-VA7V680
Znr Mov Transient/Surge Absorbers,type D |Panasonic ERZ-VA7V680
PanasonicERZ-V07V680CS
ZNR Transient/Surge Absorbers, Type D 7mm, Var.V =68V, Max Allow.=40VACrms
LittelfuseV05E40P
LV UltraMov Series - Varistor Series, 68V, 500A, disc 5mm, RoHS
LittelfuseV56ZA3P
ZA Series 45 VDC 35 V RMS 110 V Clamp 500 A 1800 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZ-V07D680
VARISTOR 68V 500A DISC 7MM / 68 V 500 A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 8.5mm
描述
Varistor, Mov, 110V, Disc 10Mm; Voltage Rating Vac:35V; Voltage Rating Vdc:45V; Product Range:Standard Series; Clamping Voltage Vc Max:110V; Varistor Case Style:Disc 10Mm; Peak Surge Current @ 8/20Μs:500A Rohs Compliant: Yes |Tdk B72210S0350K101.