KYOCERA AVX VG181245U900DP
TVS Varistor, 35 VAC, 45 VDC, TransGuard, 90 V, 1812 [4532 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Future Electronics
Newark
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
-25.46%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2017-01-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
VARISTOR 56V 500A 1812 / 56 V 500 A Varistor 1 Circuit Surface Mount 1812 (4532 Metric)
Var MOV 40VAC/56VDC 500A 68V 1812 SMD T/R