KYOCERA AVX VC121048G101RP
TVS Varistor, 34 VAC, 48 VDC, TransGuard, 100 V, 1210 [3225 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页4 年前
Datasheet3 页17 年前
Newark
Future Electronics
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+971%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
12,467
Authorized Distributors
6
Clamping Voltage
100 V
100 V
100 V
Max Surge Current
220 A
220 A
220 A
Energy
900 mJ
900 mJ
Voltage Rating (AC)
34 V
34 V
34 V
Voltage Rating (DC)
48 V
48 V
48 V
Capacitance
450 pF
500 pF
500 pF
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2000-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LittelfuseV48MLA1206NH
MLA Series 1206 48 VDC 40 V RMS 100 V Clamp 180 A 350 pF SMT Multilayer Varistor
LittelfuseV56MLA1206H
MLA Series 1206 56 VDC 40 V RMS 120 V Clamp 180 A 180 pF SMT Multilayer Varistor
LittelfuseV56MLA1206NH