KYOCERA AVX TAP685K035CCS
Capacitor Tantalum Solid Polarized 6.8µF 35 Volt Through Hole
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页12 年前
Farnell
TME
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+169%
备用零件
Price @ 1000
Stock
18,183
Authorized Distributors
6
Capacitance
6.8 µF
6.8 µF
6.8 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
35 V
Tolerance
10 %
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.5 Ω
2.5 Ω
2.5 Ω
Leakage Current
1.9 µA
1.9 µA
Dissipation Factor
6 %
6 %
6 %