KYOCERA AVX TAP685K010SCS
Cap Tant Solid 6.8uF 10V 10% (4.5 X 7.5mm) Radial 2.5mm 6 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Amar Radio Corporation
Datasheet5 页4 年前
Newark
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+39.54%