KYOCERA AVX TAP335K035CCS
Cap Tant Solid 3.3uF 35V 10% (5 X 10mm) Radial 5mm 4 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Amar Radio Corporation
Datasheet5 页4 年前
Newark
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-13.68%
备用零件
Price @ 1000
Stock
11,421
Authorized Distributors
6
Capacitance
3.3 µF
3.3 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Radial
Dipped
Voltage Rating (DC)
35 V
35 V
Tolerance
10 %
10 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
4 Ω
4 Ω
Leakage Current
900 nA
900 nA
Dissipation Factor
6 %
6 %
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupT350B335K025AT
Cap Tant Solid 3.3uF 25V 10%( 4.5 X 7.6mm) Radial 2.54mm 125C Bulk
Yageo GroupT356B335K025AT
Cap Tant Solid 3.3uF 25V 10% (4.5 X 8.9mm) Radial 5.08mm 125C Bulk