KYOCERA AVX TAP335K010SCS
Cap Tant Solid 3.3uF 10V 10% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 10 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet16 页14 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet10 页14 年前
Datasheet7 页14 年前
Datasheet7 页15 年前
Datasheet7 页15 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页17 年前
Datasheet7 页17 年前
Datasheet3 页12 年前
Datasheet7 页19 年前
element14 APAC
Farnell
_legacy Avnet
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.09%