KYOCERA AVX TAP335K020SCS
Cap Tant Solid 3.3uF 20V 10% (4.5 X 7.5mm) Radial 2.5mm 5.5 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+64.94%