KYOCERA AVX TAP107K010SCS
Cap Tant Solid 100uF 10V 10% (8.5 X 12.5mm) Radial 2.5mm 1 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet19 页12 年前
Datasheet16 页14 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页17 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页12 年前
Future Electronics
_legacy Avnet
Garrett
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.20%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupT350J107K010AT
100UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10 V DC +/-10%, T350 SERIES
Yageo GroupT356J107K010AT
100UF SOLID MNO2 TANTALUM ELECTROLYTIC CAPACITOR, 10 V DC +/-10%, T356 SERIES
Yageo GroupT354J107K010AT
Cap Tant Solid 100uF 10V 10% (8.4 X 14mm) Radial 6.35mm 125C Bulk