KYOCERA AVX TAP107K006SCS
Cap Tant Solid 100uF 6.3V 10% (7 X 10.5mm) Radial 2.5mm 1.6 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet16 页14 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页17 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet3 页12 年前
Future Electronics
TME
_legacy Avnet
Jameco
库存历史记录
3 个月趋势:
+34.53%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.40
Introduction Date1999-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupT350H107K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (Dry/Solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100Uf, Through Hole
Yageo GroupT356H107K006AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 6V, 10% +Tol, 10% -Tol, 100uF, Through Hole Mount