KYOCERA AVX TAP106M035CCS
10UF Tht Solid MNO2 Tantalum Electrolytic Capacitor, 35 V DC +/-20%, Tap Series
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet7 页20 年前
element14 APAC
_legacy Avnet
Farnell
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.70%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupT350G106M035AT
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 10uF, Through Hole Mount
Yageo GroupT356G106M035AT
Cap Tant Solid 10uF 35V 20% (6.3 X 11.4mm) Radial 5.08mm 125C Bulk