KYOCERA AVX TAP106M025CCS
Cap Tant Solid 10uF 25V 20% (5.5 X 10.5mm) Radial 5mm 2.5 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet7 页20 年前
element14 APAC
Farnell
TME
3 个月趋势:
-13.04%
备用零件
Price @ 1000
Stock
58,547
Authorized Distributors
6
Capacitance
10 µF
10 µF
10 µF
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Dipped
Dipped
Voltage Rating (DC)
25 V
25 V
25 V
Tolerance
20 %
20 %
20 %
ESR (Equivalent Series Resistance)
2.5 Ω
2.5 Ω
2.5 Ω
Leakage Current
2 µA
2 µA
Dissipation Factor
8 %
8 %
8 %