KYOCERA AVX TAP106M016CCS
Cap Tant Solid 10uF 16V 20% (5 X 10.5mm) Radial 5mm 3.2 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页4 年前
Future Electronics
element14 APAC
Farnell
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.93%