KYOCERA AVX TAP106K016CCS
Cap Tant Solid 10uF 16V 10% (5 X 10.5mm) Radial 5mm 3.2 Ohm 125°C Bulk
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet16 页14 年前
Datasheet4 页10 年前
Datasheet7 页16 年前
Datasheet7 页17 年前
Datasheet7 页19 年前
Farnell
Future Electronics
element14 APAC
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-14.10%