KYOCERA AVX TAP105M035SCS
Cap Tant Solid 1uF 35V 20% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 8 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页4 年前
Datasheet4 页10 年前
Farnell
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.78%