KYOCERA AVX TAP105K035SCS
Cap Tant Solid 1uF 35V 10% (4.5 X 7mm) Radial 2.5mm 8 Ohm 125°C Bulk
数据表和文档
Amar Radio Corporation
Datasheet5 页4 年前
Newark
element14 APAC
_legacy Avnet
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+21.21%