KYOCERA AVX SR271C104KAR
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.85%