KYOCERA AVX SR151C102KAATR1
Cap Ceramic 0.001uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet8 页19 年前
Datasheet4 页10 年前
Farnell
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-88.80%
备用零件
Price @ 1000
Stock
75,044
Authorized Distributors
6
Capacitance
1 nF
1 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
10 %
10 %
Height
3.81 mm
3.81 mm