KYOCERA AVX SA405C474KAA
Ceramic Capacitor 0.47Uf 50V, X7r, 10%, Axial, Full Reel
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页4 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginEl Salvador, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.40
Introduction Date2000-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-01-01
LTD Date2025-06-01
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.47uF, Through Hole Mount