KYOCERA AVX SA401C104KAA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 0.1uF, Through Hole Mount
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页26 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%