Yageo Group C430C104K5R5TA
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.1uF, Through Hole Mount
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页2 年前
Farnell
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+297%