KYOCERA AVX SA101C222MAC
Cap Ceramic 0.0022uF 100V X7R 20% Axial 125°C Ammo Pack
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页17 年前
备用零件
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
2
Capacitance
2.2 nF
2.2 nF
Dielectric
X7R
X7R
Mount
Through Hole
Through Hole
Case/Package
Axial
Axial
Voltage Rating (DC)
100 V
100 V
Tolerance
20 %
20 %
Height
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 20% +Tol, 20% -Tol, X7R, 15% TC, 0.0022uF, Through Hole Mount