KYOCERA AVX MD015C472KAB
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm 125°C Slide Pack
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页4 年前
Datasheet2 页10 年前
Datasheet2 页17 年前
Datasheet2 页12 年前
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.74%