KYOCERA AVX F931V225KBA
Cap Tant Solid 2.2uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.8 Ohm 125C T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Datasheet2 页16 年前
AVX
Arrow Electronics
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.18%
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.21.00.50
Introduction Date2001-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2013-03-29
LTD Date2014-01-01
相关零件
Yageo GroupT491C225K035AT
Cap Tant Solid 2.2uF 35V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 3.2 Ohm 125C T/R
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 2312
KYOCERA AVXTAJC225K035RNJ
Cap Tant Solid 2.2uF 35V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 3.5 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491C225K025AT
Cap Tant Solid 2.2uF 25V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 3.5 Ohm 125C T/R
Yageo GroupT491A225K035AT
Cap Tant Solid 2.2uF 35V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4 Ohm 125C T/R
KYOCERA AVXTAJC225M035RNJ
Cap Tant Solid 2.2uF 35V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 3.5 Ohm 125C T/R
描述
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 2.2uF, Surface Mount, 1411
Capacitor,2.2Uf,35Vdc,10-% Tol,10+% Tol Rohs Compliant: Yes |Avx / Nichicon F931V225KBA
TANTALUM CAPACITOR Molded Tantalum Capacitor 10% 2.2muF 35V