KYOCERA AVX CB018B0472JBA
Cap Film 0.0047uF 16V PPS 5%( 3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125C Automotive AEC-Q200 T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页4 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.25.00.45
Introduction Date2006-03-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicECHU1C472GX5
0805 (2012Metric) FILM CAPACITOR ECH-U(X) 16V 4700pF ±2% 0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
PanasonicECH-U1C472JX5
Capacitor;ECHU,SMD,Stack Met PPS Film Cap,16VDC,0.0047uF,5%,0805,Cut Tape
PanasonicECHU1C472GB5
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 16V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.0047uF, Surface Mount, 0805
KYOCERA AVXCB018D0472JBA
Cap Film 0.0047uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125C Automotive T/R
Cornell DubilierFCP0805C472J-J1
Film Capacitor, Polyphenylene Sulfide, 16V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Surface Mount, 0805
Cornell DubilierFCP0805C472G-J1
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 16V, 2% +Tol, 2% -Tol, 0.0047uF, Surface Mount, 0805
描述
Film Capacitor, Polyphenylene Sulphide, 16V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.0047uF, Surface Mount, 1206
FILM CAPACITOR film capacitor 4.7nF 10V
4.7nF ¡À5% (PPS) 1206 3.3mm*1.6mm*1.6mm