KYOCERA AVX 08055C472J4T2A
Cap Ceramic 0.0047uF 50V X7R 5% SMD 0805 125°C Paper T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Upverter
TME
Future Electronics
3 个月趋势:
-6.67%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2004-10-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C472J5RACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 4700pF X7R 0805 5%