KYOCERA AVX 08055C471KAT2A
0805 470 pF 50 V ±10% Tolerance X7R Surface Mount Multilayer Ceramic Capacitor
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
Farnell
Amar Radio Corporation
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.31%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginEl Salvador, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1996-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C471K5RACTU
Cap Ceramic 470pF 50V X7R 10% SMD 0805 125C Plastic T/R