KYOCERA AVX 08055C334K4T2A
50V 330nF X7R ±10% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页3 年前
Upverter
HQonline
TME
LKR
库存历史记录
3 个月趋势:
-5.89%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Yageo GroupC0805C334K5RACTU
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125C T/R Automotive AEC-Q200
TAIYO YUDENGMK212B7334KG-T
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Surface Mount, 0805
0805 0.33 uF 50V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
描述
0805 330 nF 50 V ±10 % Tolerance X7R SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% Pad SMD 0805 125C Automotive T/R
Cap Ceramic 0.33uF 50V X7R 10% SMD 0805 125°C Embossed T/R
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 50V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.33uF, Surface Mount, 0805
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR ceramic capacitor 50V 0.33muF ±10% X7R