KYOCERA AVX 08055C222JAT2A
50V 2.2nF X7R ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
element14 APAC
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.94%