KYOCERA AVX 08051C222JAT2A
0805 2.2NF Ceramic Multilayer Capacitor, 100 VDC, +125DEGC, X7R Dielec, +/-5%
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
Newark
Future Electronics
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+10.54%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date1999-09-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
KYOCERA AVX08055C222JAT2A
50V 2.2nF X7R ±5% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS