KYOCERA AVX 08055A8R2JAT2A
0805 8.2 pF 50 V ±5 % Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页6 年前
Datasheet4 页10 年前
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.06%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
符号
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Samsung Electro-MechanicsCL21C080DBANNNC
50V 8pF C0G 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
Yageo GroupC0805C829D5GACTU
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 50V 8.2pF C0G 0805 0.5pF