KYOCERA AVX 08053C102JAT2A
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 25V, 5% +Tol, 5% -Tol, X7R, 15% TC, 0.001uF, Surface Mount, 0805
数据表和文档
Upverter
Newark
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%