KYOCERA AVX 08052U7R5CAT2A
0805 U 7.5PF Ceramic Multilayer Cap, 200V DC, +125C, C0G Dielectric, +/-0.25PF SMD
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet6 页4 年前
Farnell
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Garrett
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%