KYOCERA AVX 08052U4R7CAT2A
0805 U 4.7PF Ceramic Multilayer Cap, 200V DC, +125C, C0G Dielectric, +/-0.25PF SMD
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Newark
element14 APAC
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.84%