KYOCERA AVX 08055A4R7CAT2A
0805 4.7 pF 50 V ±0.25 pF Tolerance C0G/NP0 SMT Multilayer Ceramic Capacitor
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页3 年前
Upverter
element14 APAC
Newark
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+8.75%