KYOCERA AVX 0603ZD106MAT2A
10V 10uF X5R ±20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
数据表和文档
Upverter
element14 APAC
Future Electronics
Amar Radio Corporation
库存历史记录
3 个月趋势:
-17.14%