TDK C1608X5R1A106M080AC
10V 10uF X5R ±20% 0603 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
NRND
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet57 页3 年前
Datasheet55 页12 年前
ODG (Origin Data Global)
Newark
Farnell
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+11.12%