KOA Speer WK73S3ATTE3R00F
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.5W, 3ohm, 2.1213V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页3 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.13%
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3Ohm 2W
PanasonicERJ-A1BF3R3U
Res Thick Film 1225 3.3 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.3Ohm 2W
Res Thick Film 1225 3 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 2.7Ohm 2W
描述
Wide 2512 (6432Metric) 1225 FIXED RESISTOR WK73S 0.122Lx0.248W 3.10mmx6.30mm 1.5W 3Ohm ±100ppm/C
Res, 3R, 1%, 2W, 1225 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S3ATTE3R00F
3¦¸ ¡À1% 1.5W ¡À100ppm/¡æ 1225 3.1mm*6.3mm*700¦Ìm
WIDE ELECTRODE FC 1225 1% 1.5W