Panasonic ERJ-A1BF3R3U
Res Thick Film 1225 3.3 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
数据表和文档
Panasonic
Datasheet3 页11 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2012-01-15
相关零件
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3.3Ohm 2W
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 3.6ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RCL FIXED RESISTOR Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±1% ±100ppm/C 3Ohm 2W
Res Thick Film 1225 3 Ohm 5% 2W ±200ppm/C Conformal Coated Wide Terminal SMD Automotive T/R
RCL 1225 Wide 2512 (6432Metric) 1225 Chip Resistor ±5% ±200ppm/C 3.6Ohms 2W
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1.33W, 3.3ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1225
RES, THICK FILM, 3R3, 1%, 1.33W, 2512 WIDE
Panasonic ERJA1BF3R3U - Current Sensing Chip Resistors
Resistor, Thick Film, 3.3Ohm, 1%, 2512; Resistance:3.3Ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1.33W; Resistor Case/Package:2512 Wide; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:High Power; Product Range:Erj-A1 Series Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJ-A1BF3R3U