KOA Speer WK73S2HTTE9R1J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 9.1ohm, 3.017V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 9.1ohm, 2.6125V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
PanasonicERJ1TRQJ9R1U
Res Thick Film 2512 9.1 Ohm 5% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 10ohm, 200V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
PanasonicERJ-1TRQJ8R2U
Res Thick Film 2512 8.2 Ohm 5% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ-1TYJ9R1U
Res Thick Film 2512 9.1 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 9.1 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C SMD Blister T/R
描述
RES 9.1 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELECT 1020 9.1R 5% 1W