Vishay CRCW25129R10JNEG
Res Thick Film 2512 9.1 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C SMD Blister T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet10 页3 年前
TME
Newark
Future Electronics
Verical
库存历史记录
3 个月趋势:
-48.71%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
相关零件
Yageo GroupRC2512JK-079R1L
9.1 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film
PanasonicERJ-1TYJ100U
Res Thick Film 2512 10 Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity1622820-4
3520 Series 6432 10 Ohm 1 W ±5 % Surface Mount Thick Film Chip Resistor
TE Connectivity35208R2JT
Res Thick Film 2512 8.2 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD T/R
RES SMD 10 OHM 5% 1W 2512 / 10 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
TE Connectivity1622820-4
描述
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 9.1ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
CRCW Series 2512 1 W 9.1 Ohm ±5 % ±200 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
Resistance:9.1ohm; Resistance Tolerance:± 5%; Power Rating:1W; Resistor Case / Package:2512 [6432 Metric]; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Type:General Purpose; Product Range:CRCW e3 Series; Voltage Rating:500V RoHS Compliant: Yes