KOA Speer WK73S2HTTE5R1J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5.1ohm, 2.258V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 5.1ohm, 2.2583V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1218
PanasonicERJ-1TYJ5R1U
Res Thick Film 2512 5.1 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD SMD Embossed Carrier T/R
TE Connectivity35204R7JT
Res Thick Film 2512 4.7 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD SMD T/R
PanasonicERJ-1TYJ4R7U
Res Thick Film 2512 4.7 Ohm 5% 1W -100ppm/C to 600ppm/C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERX1SJ4R7
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 4.7ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
描述
RES 5.1 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 5.1R