KOA Speer WK73S2HTTE51LJ
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.051ohm, 0.2258V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Res Thick Film 0612 51m Ohm 5% 1W ±200ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
PanasonicERJ-8BWJR047V
Res Thick Film 1206 0.047 Ohm 5% 1W ±150ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERJB2CJR047V
1206 Wide Terminal Smd Resistor, Rohs Compliant: Yes |Panasonic ERJB2CJR047V
PanasonicERJ-B1CJR056U
Res Thick Film 2010 0.056 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res, 0R047, 1W, Thick Film, 1218 Rohs Compliant: Yes |Koa WK73S2JTTE47LJ
Yageo GroupRL1218JK-070R05L
Res Thick Film 1218 0.05 Ohm 5% 1W ±1000ppm/C Epoxy Wide Terminal SMD Automotive T/R
描述
RES 51M OHM 5% 1W 2010
RES 51 MOHM 5% 1W 2010
WIDE ELECT 1020 0.051R 5% 1W