KOA Speer WK73S2HTTE1R8J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.8ohm, 1.342V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TRQJ1R8U
Res Thick Film 2512 1.8 Ohm 5% 1W 100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
TE Connectivity35201R8JT
Res Thick Film 2512 1.8 Ohm 5% 1W ±350ppm/C Pad SMD T/R
PanasonicERJ-12ZYJ1R8U
Res Thick Film 2010 1.8 Ohm 5% 3/4W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.8ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 1.8ohm, 500V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2512
PanasonicERX1SJ1R8
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.8ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 1.8 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 1.8R