KOA Speer WK73S2HTTE1R6J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 1.6ohm, 1.265V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1020
Production
价格与库存
数据表和文档
供应链
Country of OriginJapan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-04-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicERJ-1TYJ1R6U
Res Thick Film 2512 1.6 Ohm 5% 1W -100ppm/°C to 600ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Res Thick Film 2512 1.6 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
PanasonicERJ-12ZYJ1R6U
Resistor, thick film, SMD 2010 (5025), 1.6 Ω, 0.75 W, ±5 %, ERJ12ZYJ1R6U
TE Connectivity / AMP2-1879350-2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.6ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERX-1SJ1R6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.6ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
描述
RES 1.6 OHM 5% 1W 2010
WIDE ELEC 1020 5% 1W 1.6R