Panasonic ERX-1SJ1R6
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.6ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
EOL
价格与库存
数据表和文档
Panasonic
Datasheet7 页11 年前
Master Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Electro Sonic
供应链
Country of OriginIndonesia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2005-03-08
Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
LTB Date2022-01-31
LTD Date2022-05-31
Manufacturer Lifecycle StatusEOL (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
TE Connectivity / AMP2-1879350-2
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.6ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP2-1879350-1
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 1.5ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT1R60
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 1.6ohm, 350V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JT1R60
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1.6ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM14JT1R50
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 1.5ohm, 250V, 5% +/-Tol, 400ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS Series 1.5 Ohm 0.6 W ±1 % ±50 ppm/K Through Hole Metal Film Resistor
描述
Res Metal Film 1.6 Ohm 5% 1W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Bulk
METAL FILM RESISTOR, 1W, 5% / 1.6 OHM